0 266 714 6116 rollbent@rollbent.com.tr

ROLLBENT Hakkımızda

ROLLBENT İLE BİRLİKTE SÜRDÜRÜLEBİLİR GELECEĞE…

30 yılı aşkın süredir yapı sektöründe faaliyet gösteren Maraton Çatı Cephe Yalıtım A.Ş., edindiği tecrübe, bilgi birikimi, insan kaynağı ve iş ortaklarından aldığı güç ile 2022 yılında Rollbent Yapı Kimyasalları markası adı altında Balıkesir/Bandırma’da üretim tesisi yatırımı yapmıştır.

Yapılan gerekli makine ve bina revizyonları ile konusunda uzman bir ekip oluşturularak 2023 yılı başında faaliyete alınmıştır. En üst kalitede üretim yapabilmek adına, makinelerimiz tam otomasyon ve otomatik dozajlama şeklinde tasarlanmış, çeşitli test cihazlarından oluşan kapsamlı bir laboratuar oluşturulmuştur.

Tesisimizde çimento esaslı yapıştırıcı ve sıvalar, mineral sıvalar, yapısal tamir harçları, çimento esaslı su yalıtım ürünleri, sıva ve boya astarları gibi birçok yapı malzemesi üretilmektedir. Ürün portföyümüzü her geçen gün geliştirmek için arge çalışmalarımız hızla devam etmektedir.

Kalite ve insan odaklı işe bakış şeklimizin gereği olarak ISO 9001- ISO 14001- ISO45001 ve 10002 kalite yönetim sistemlerini; Avrupa Birliği Yapı yönetmeliği gereklilikleri doğrulusunda tüm ürünlerimiz CE belgeli ve Türk Standartları Enstitüsü yönetmeliğince TSE belgeli olarak üretilmektedir.

Birlikte sürdürülebilir geleceğe, Maratona Devam…

Kalite Belgeleri ve Sertifikalar